Aleksander Sibula nimelise stipendiumi pälvis Mervi Lilleoja

3. novembril 2017. a anti Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) üle Aleksander Sibula nimeline stipendium, mille pälvis Tartu Ülikooli infokorralduse tudeng Mervi Lilleoja.

Aleksander Sibula nimeline stipendium on asutatud Tallinna Keskraamatukogu poolt 2004. aastal raamatukogu kauaaegse direktori ja eesti raamatukogunduse arendaja Aleksander Sibula mälestuse jäädvustamiseks. Stipendium määratakse ühele õppetöös edukale ja ühiskondlikult aktiivsele raamatukogunduse erialal õppivale üliõpilasele.

Stipendiumi andmisega soovib Tallinna Keskraamatukogu aidata kaasa raamatukogunduse eriala üliõpilaste õpimotivatsioonile ja raamatukoguhoidjate järelkasvule rahvaraamatukogudes. Stipendiumi anti üle 3.11.2017. a Tallinna Keskraamatukogus Aleksander Sibula nimelisel erialapäeval.

Stipendiumi kohta leiab rohkem infot, www.keskraamatukogu.ee/meist/stipendium/

6.11.2017