Avatakse esimene näitus EV100 projekti „Kunst raamatukokku“ raames

Esmaspäeval, 8. jaanuaril kell 17.30 toimub Tallinna Keskraamatukogu galeriis (Estonia pst 8) EV100 projekti „Kunst raamatukokku“ esimese näituse avamine.

Noor kunstnik Siiri Sünd avab Tallinna Keskraamatukogus oma isikunäituse „Seosed“. Siiri Sünd on 20-aastane kunstnik Kuressaarest, kes on joonistanud nii kaua kui ta mäletab. S. Sündi loomingut mõjutab üheaegselt nii väline kui sisemine maailm, inspiratsiooni saab ta nii loodusest, inimestest, loomadest, raamatutes, filmidest kui ka enda hetkeemotsioonidest ja tujudest.

Projekti „Kunst raamatukokku“ raames toimub jaanuaris Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondades ja haruraamatukogudes kokku 12 näitust.

Täpsemat infot näituste kohta leiab: www.ev100.ee/et/kunst-raamatukokku-0

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul pakuvad raamatukogud 2018. aastal noortele kunstnikele võimalust eksponeerida oma kunstitöid raamatukogudes. Rohkem infot „Kunst raamatukokku“ projekti kohta:

Need kunstnikud, kes soovivad raamatukogus näituse korraldada võivad kirjutada e-posti aadressil kunst@nulltln.lib.ee.

05.01.2018