Keelekohvik raamatukogus/ Language cafe at the library/ Языковое библиотечное кафе

Laen kaarti....

05.05.2018

Pirita raamatukogu

Pirita raamatukogus (Metsavahi tee 19) toimub keelekohvik igal laupäeval kell 10.15. Ootame osalema suhtlustasemel eesti keele rääkijaid. Eelregistreerimine on vajalik. Eelregistreerimine ja lisainfo: e-posti aadressil pirita@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0955.
Plaanime avada keelekohviku ka algtasemel eesti keele rääkijatele – huvi korral palun võtke raamatukoguga ühendust.

Библиотека Пирита (Metsavahi tee 19) – для владеющих средним уровнем языка, желающих получить разговорную практику, ждем каждую субботу, в 10.15. Предварительная регистрация и дополнительная информация: pirita@nulltln.lib.ee или 683 0955.
Для владеющих начальным уровнем языка просьба регистрироваться по телефону: 683 0955 или по э-почте: pirita@nulltln.lib.ee Дата уточняется.

Pirita Library (Metsavahi tee 19) – language cafes for intermediate level speakers take place on every saturday at 10.15 am. Pre-registration is necessary.
We are planning to open a language cafe for beginner level speakers, please contact us if you are interested in joining.
Pre-registration and/or more info via e-mail pirita@nulltln.lib.ee or by phone at 683 0955.