Keelekohvik raamatukogus/ Language cafe at the library/ Языковое библиотечное кафе

Laen kaarti....

22.04.2017

Pirita raamatukogu

EST

Pirita raamatukogus toimub esimene keelekohvik 22.aprillil kell 15.00. Ootame keelekohvikusse kõiki inimesi, kes soovivad vabas õhkkonnas eesti keele kõnelemist harjutada.

Oodatud on kõik huvilised, kelle keelekoskus on vähemalt suhtlustasemel.

Osavõtt on tasuta. Vajalik on eelregistreerimine: pirita@tln.lib.ee või 683 0955

RUS

Языковое кафе-это не классический урок эстонского языка, это языковая поддержка и практика тем, кто хочет говорить на эстонском языке, пополнить словарный запас и вместе с другими людьми в приятной атмосфере провести время и пообщаться.

Первая встреча на 22 апреля 15.00.

Бесплатно. Hеобходима предварительная регистрация: pirita@tln.lib.ee, тел: 683 0955.

ENG

The first language cafe at Pirita library will take place on the 22th of April at 15.00 p.m. You are welcome to come and practice your spoken Estonian in a relaxed and comfortable environment.

Participation is free of charge. Please register your attendance: pirita@tln.lib.ee or 683 0955