Raamatu esitluskontsert

Laen kaarti....

25.07.2018

Laagna raamatukogu

Raamatu “Viirastus ja viis naist” esitluskontsert.

Jaan Keskel esitleb oma raamatut kolmapäeval, 25. juulil kell 17.30 Laagna raamatukogus (Võru 11). Autor esitab raamatus avaldatud luuletusi. Enda kirjutatud luuletusi loeb ka Laagna raamatukogu juhataja, luuletaja Anna Kaare ning akustilise kitarriga esineb ansambli Liisa & the Angelenos laulja Liisa Tulvik.

Luule- ja proosaraamatus “Viirastus ja viis naist” on 15 luuletust ja lühijuttu, mis moodustavad terviku. Tõsielu sündmustel põhinev raamat räägib tudengiealiste noorte elust, kohtingutest ja probleemidest iseseisva elu alustamisest. Raamatus kirjeldatud eriskummalised, kurvad ja õnnelikud sündmused on midagi, millega paljud mehed ja naised ennast samastada saavad.

Raamatu arvustus Tallinna Keskraamatukogu lugemissoovituste blogis. https://lugemiselamused.wordpress.com/?s=viirastus

Sobiva ilma korral toimub üritus Laagna raamatukogu hoovis.