Kella kuuene külaline on Aime Hansen

Kolmapäeval, 10. oktoobril kell 18.00 vestleb Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) rõdusaalis lugejatega Aime Hansen.

Aime Hansen on eesti kirjanik, luuletaja ja kunstnik. Ta on tegutsenud ajakirjanikuna (kultuur ja olemuslood), tegelenud visuaalse teatri ja esinemiskunstiga Eestis ja väljaspool.

2009. aastal sai Aime Hanseni novellikogumik „Jaipur-Delhi-Himaalaja: reisikohvrist leitud lood“ Eesti reisikirjanduse aastapreemia. „Eestlasena Londonis: kübar jalas, saabas peas“ oli Tallinna Keskraamatukogu noortele ja täiskasvanutele suunatud lugemisprogrammi „Raamatuga kevadesse“ üks populaarsematest teostest. Lisaks sellele on Aime avaldanud reisi- ja fotoraamatu Uus-Meremaast.

Aime on avaldanud ka viis luuleraamatut milles viljeleb pildilist teatraalse iseloomuga luulet, inspireeritud mitmesuguste kultuuride müütidest ja legendidest ning müstilistest mõttevooludest. Aime tegutseb ka lavaluuletajana.

Kirjutamise kõrval Aime üheks meelistegevuseks on maailmas ringi rändamine ning tutvumine erinevate maade ja kultuuridega.

„Kella kuuene külaline“ on ürituste sari, mis toob alates 2006. aastast Tallinna Keskraamatukokku erinevaid loomingulisi inimesi vestlema kirjandusest, elust ja tegemistest.

Kohtumisõhtul osalemine on tasuta. Olete oodatud!

Lisainfo telefonil 683 0919, e-posti aadressil Merle.Tanilsoo@nulltln.lib.ee

Kohtumist toetab Eesti Kultuurkapital.