Keskraamatukogu osaleb Tallinna Raamatumessil

19.–21. aprillini 2018. a toimub Eesti Rahvusraamatukogus (Tõnismägi 2) Tallinna raamatumess, mis on avatud:

Sissepääs on tasuta.

Tallinna Keskraamatukogu tutvustab messil oma üritusi, projekte, e-raamatukogusid ELLU ja OverDrive, koolitusi ja teenuseid, mida keskraamatukogu pakub.

Tallinna Keskraamatukogu korraldab messil ka üritusi, millest osavõtt on tasuta ja kõik raamatusõbrad on oodatud osalema.

Neljapäeval, 19. aprillil kell 10 kohtub lastega ajaloolane ja kirjanik Jaak Juske, kes räägib oma raamatutest, Tallinna ajaloost ja legendidest.
Kohtumine toimub Rahvusraamatukogu väikeses konverentsisaalis.

Kohtumine toimub Tallinna Keskraamatukogu projekti „Mis uudist, raamatukogu?” raames. Projektiga korraldatakse kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust. Projekti toetab Eesti Kultuurkapital.

Laupäeval, 21. aprillil kell 11.00-13.00 toimuvad mängud lastele ja peredele. Mängime erinevaid lauamänge ja ringmänge.

Kõik lapsed on oodatud lahendama eesti- ja venekeelset messimängu, mille saab Tallinna Keskraamatukogu töötajatelt. Mängu saab lahendada kõigil messi päevadel (19.–21. aprill)

Messi korraldavad Eesti Kirjastuse Liit ja Eesti Rahvusraamatukogu koostöös Tallinna Kirjanduskeskuse, Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Lastekirjanduse Keskuse, Tallinna Keskraamatukogu, Eesti Kirjanike Liidu  ja mitmete kirjastustega. Messi kava leiab: http://estbook.com/programm/

09.04.2018