Kirjandusfestival HeadRead Tallinna Keskraamatukogus

Kirjandusfestival HeadRead toimub 24.–28. mail 2017, kavaga saab tutvuda festivali veebilehel.
Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) toimuvad kirjanduslikud kohtumised, vestlusringid ja töötoad 25.–27. mail.

HeadRead ajal, 25.–26. mail kell 11-17 korraldab Tallinna Keskraamatukogu raamatutäika, kust saab soetada soodsa hinnaga raamatuid, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke. Samuti saab osta vanemaid ajakirju.

Üritused toimuvad Tallinna Keskraamatukogu suures saalis ja rõdusaalis. Suur saal asub esimesel korrusel, peauksest sisenedes vasakut kätt. Rõdusaal asub kolmandal korrusel (rõdusaali viiv trepp asub kojulaenutuse ruumis parempoolses saalis).

Neljapäeval, 25. mail kell 17 vestlusring „Toit ja kirjandus“ suures saalis

Reedel, 26. mail kell 15 Piret Pääri jutuvestmise töötuba rõdusaalis

Osalemine eelregistreerimisega e-posti aadressil info@nullheadread.ee (alates 10. maist).

Reedel, 26. mail kell 16 Tallinna Kirjanduskeskus esitleb: Mati Undi Tallinn suures saalis

Reedel, 26. mail kell 17 Vestlusring „Posttõde“ suures saalis

Laupäeval, 27. mail kell 13 Jason Goodwini krimikirjanduse töötuba suures saalis

Laupäeval, 27. mail kell 15 Tobi Kunze töötuba „Writing and Performing: Methods of Interaction“ suures saalis