Kirjutamise klubi kohtumine teemal “Inspiratsioon”

Kolmapäeval, 18. jaanuaril kell 17.00 toimub Tallinna Keskraamatukogu rõdusaalis (Estonia pst 8) noortele suunatud „Kirjutamise klubi“ teine kohtumine.

Külla tuleb Tallinna Rahvaülikooli loovkirjutamise lektor Meelike Saarna, kes räägib teemal “Inspiratsioon”, kuidas seda leida ja kuidas seda rakendada. Praktilises osas harjutame improkirjutamist.

Kord kuus toimuva „Kirjutamise klubi“ eesmärgiks on tutvustada noortele alates 14. eluaastast erinevaid tekstiloome võimalusi ning sellega seotud elukutseid. Igal kohtumisel annavad kirjutamisega seotud spetsialistid noortele edasi oma teadmisi ja praktilisi oskusi. Klubi pakub noortele  toetavat keskkonda erinevate loominguliste võtete katsetamiseks, oma loomingu esitamiseks ja tagasiside saamiseks. Samuti tutvustatakse noortele edasiõppimis- ja karjäärivõimalusi kirjutamise valdkonnas.

2016. aasta novembrist kuni juunini 2017 toimuvate kohtumiste teemad on inspiratsioon, kompositsioon, tõlkimine, toimetamine ja kirjastamine. Uurime, kuidas  inspiratsiooni leida ja rakendada ning juttu üles ehitada, samuti tutvume kirjanike, tõlkijate ja toimetajate igapäevatööga.

Ootame klubisse 14–26-aastaseid noori. Osalema ei pea kõigil „Kirjutamise klubi“ kohtumistel, kaasa võib lüüa ka üksikutel kohtumistel.

 

Lisainfo ja eelregistreerimine kuni 17.01.2017 e-posti aadressil laste@tln.lib.ee ja telefonil 683 0914. Osavõtt on tasuta

 

„Kirjutamise klubi“ läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

 

19.12.2016