Kirjutamise klubi kohtumine teemal “Kirjastamine”

Teisipäeval, 9. mail kell 17.00 toimub Tallinna Keskraamatukogu rõdusaalis (Estonia pst 8) noortele suunatud „Kirjutamise klubi“ kuues ja selle hooaja viimane kohtumine.

Seekordseks teemaks on “KIRJASTAMINE” ja külas on kirjastuse Tänapäev peatoimetaja TAUNO VAHTER. Kohtumisel räägime erinevatest võimalustest, kuidas oma tööd avaldada – erinevad jutu- ja romaanivõistlused, kirjastused, self-publication jne.

Kord kuus toimuva „Kirjutamise klubi“ eesmärgiks on tutvustada noortele alates 14. eluaastast erinevaid tekstiloome võimalusi ning sellega seotud elukutseid. Igal kohtumisel annavad kirjutamisega seotud spetsialistid noortele edasi oma teadmisi ja praktilisi oskusi. Klubi pakub noortele toetavat keskkonda erinevate loominguliste võtete katsetamiseks, oma loomingu esitamiseks ja tagasiside saamiseks. Samuti tutvustatakse noortele edasiõppimis- ja karjäärivõimalusi kirjutamise valdkonnas.

Ootame kohtumisele 14–26-aastaseid noori. 

Lisainfo ja eelregistreerimine kuni 08.05.2017 e-posti aadressil laste@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0914. Osavõtt on tasuta.

 

„Kirjutamise klubi“ läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

 

11.04.2017