Rühmatööruum

Tallinna Keskraamatukogus, võõrkeelse kirjanduse osakonnas ja osades haruraamatukogudes saavad kõik lugejad õppimiseks tasuta kasutada rühmatööruumi. Alla 12-aastastel on võimalik rühmatööruumi kasutada koos täiskasvanud saatjaga.

Rühmatööruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).

 

Kasutaja vastutus:

  • Kasutaja tagab rühmatööruumi eesmärgipärase kasutamise.
  • Kasutaja kannab materiaalset vastutust enda kasutuses oleva raamatukogu inventari eest.
  • Kasutaja kohustub rühmatööruumi kasutamist alustades ruumi üle vaatama ning teatama viivitamatult kõikidest pretensioonidest seoses ruumiga. Rühmatööruum peab kasutamise lõppemisel olema samas seisukorras nagu enne kasutamist.
  • Kasutaja vastutab tema kätte antud rühmatööruumi võtme ja selle kasutamise eest. Ukse võtme kaotamisel tuleb rühmatööruumi kasutajal tasuda võtme maksumus 5 EUR ja luku vahetamise tasu.
  • Rühmatööruumist lahkudes tuleb uks lukustada. Raamatukogu ei vastuta rühmatööruumi jäetud isiklike asjade eest.

Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8)

Rühmatööruum (19 m2) mahutab kuni 10 inimest. Ruumis on 3 lauda ja 10 tooli, võimalik on kasutada tasu eest tehnilisi vahendeid. Alla 12-aastased saavad rühmatööruumi kasutada koos täiskasvanud saatjaga. Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).

Rühmatööruumi on võimalik broneerida ka ruumis olevate muusikainstrumentide – digiklaveri (Roland FP-30) ja digitrummide (Roland TD11K) – mängimiseks. Pillide ja nende kasutamise kohta saab lähemalt lugeda siit.

Rühmatööruumi broneerimine

Rühmatööruumi kasutamiseks tuleb broneerida aeg kas muusikaosakonnas (I korrusel), e-kirja teel muusika@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 683 0912.

Rühmatööruumi on võimalik kasutada E-R 10.00-18.50, L 10.00-16.50, broneeringu pikkus kuni neli tundi päevas.

Raamatukogul on õigus kasutaja hilinemise korral üle 10 minuti broneeritud aja algusest broneering tühistada.

ukse võti

Rühmatööruumi võtme saamiseks pöörduda muusikaosakonda. Vajalik on esitada Tallinna Keskraamatukogu lugejakaart. Lugejakaardi esitamisega kinnitab kasutaja, et on teadlik rühmatööruumi kasutaja vastutusest.


Võõrkeelse kirjanduse osakond (Liivalaia 40)

Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonna loovuse tuba (41,2 m2) asub meie fuajees, peauksest vasakul. Tegemist on ruumiga, kus korraldatakse üritusi, nukuetendusi, koosolekuid ja koolitusi. Saalis on kasutamiseks väike tahvel, 25 kokkupandavat klapptooli, 4 kokkupandavat lauda ja põrandapadjad. Teatristiilis paigutuse korral mahutab ruum maksimaalselt 25 inimest. Võimalik on kasutada tasu eest tehnilisi vahendeid. Alla 12-aastased saavad ürituste saali kasutada koos täiskasvanud saatjaga.

Loovuse toas ei ole lubatud korraldada avalikke üritusi.

Loovuse toa broneerimineloputut

Loovuse toa kasutamiseks tuleb broneerida aeg kas võõrkeelse kirjanduse osakonna juhataja kabinetis (lasteosakonna vastas), e-kirja teel vko@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 683 0961.

Loovuse tuba on võimalik kasutada E-R 10.00-18.50, L 10.00-16.50, juhul kui see ei ole juba kasutuses.

ukse võti

Loovuse toa võtme saamiseks pöörduda kojulaenutuse raamatukoguhoidja või osakonna juhataja poole. Vajalik on esitada Tallinna Keskraamatukogu lugejakaart. Lugejakaardi esitamisega kinnitab kasutaja, et on teadlik loovuse toa kasutaja vastutusest.

Rühmatööruumi broneeriminerühmatööruum VKO

Rühmatööruumi kasutamiseks tuleb broneerida aeg kas võõrkeelse kirjanduse osakonna juhataja kabinetis (lasteosakonna vastas), e-kirja teel vko@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 683 0961.

Rühmatööruumi on võimalik kasutada E-R 10.00-18.50, L 10.00-16.50, juhul kui see ei ole juba kasutuses.

ukse võti

Rühmatööruumi võtme saamiseks pöörduda kojulaenutuse raamatukoguhoidja või osakonna juhataja poole. Vajalik on esitada Tallinna Keskraamatukogu lugejakaart. Lugejakaardi esitamisega kinnitab kasutaja, et on teadlik rühmatööruumi kasutaja vastutusest.

Rühmatööruumid teistes Tallinna Keskraamatukogu raamatukogudes:

kalamajaPakume õpilastele ja üliõpilastele võimalust tasuta kasutada meie üritusteruumi õppimiseks. Rühma suurus kuni 10 inimest. NB! DVD vaatamise võimalus. Palume eelnevalt rühmatööaeg broneerida kohapeal, e-posti teel kalamaja@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 683 0970.

Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).
Tasuta saavad ruumi kasutada ainult Tallinna Keskraamatukogu lugejad.

img_20161130_142213

Pakume noortele võimalust tasuta kasutada meie rühmatööruumi. Ruum mahutab kuni 10 inimest. Ruumis on 3 lauda ja 10 tooli. Olemas on WiFi.

Rühmatööruumi kasutamiseks tuleb broneerida aeg kas Kännukuke raamatukogus, e-kirja teel kannukuke@tln.lib.ee  või helistades telefoninumbril 683 0951.

Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale). Tasuta saavad ruumi kasutada ainult Tallinna Keskraamatukogu lugejad.

PaepealsePakume õpilastele ja üliõpilastele võimalust tasuta kasutada meie saali õppimiseks. Meie soe ja valge saal mahutab 20 inimest. Olemas on WiFi. Palume eelnevalt rühmatööaeg broneerida kohapeal, e-posti teel paepealse@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 632 7463.

Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).
Tasuta saavad ruumi kasutada ainult Tallinna Keskraamatukogu lugejad.

Pelguranna raamatukogu rühmatöö ruumPakume õpilastele ja üliõpilastele võimalust tasuta kasutada meie ürituste ruumi oma rühmatööks. Rühma suurus kuni 15 inimest. Palume eelnevalt rühmatööaeg raamatukogus broneerida kohapeal, e-posti teel pelguranna@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 683 0931.

Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale). Tasuta saavad ruumi kasutada ainult Tallinna Keskraamatukogu lugejad.

solePakume õpilastele ja üliõpilastele kasutada meie ürituste ruumi õppimiseks. Rühma suurus kuni 15 inimest. DVD vaatamise võimalus. Palume eelnevalt rühmatööaeg broneerida kohapeal, e-posti teel sole@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 601 9153.

Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).
Tasuta saavad ruumi kasutada ainult Tallinna keskraamatukogu lugejad.

saaseyritusteruum2Pakume õpilastele ja üliõpilastele võimalust tasuta kasutada meie üritusteruumi õppimiseks. Ruumis on WiFi ja üks sein kasutatav tahvlina. Rühma suurus kuni 12 inimest. Palume eelnevalt aeg broneerida kohapeal, e-posti teel saase@tln.lib.ee või helistades telefoninumbril 683 0990.

Rühmaruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).
Tasuta saavad ruumi kasutada ainult Tallinna Keskraamatukogu lugejad.