Lahtiolekuajad

Vt ka: kontakt

Teenindusüksuste lahtiolekuajad 2017. a

31.10.2017 on haruraamatukogud suletud korrastuspäevaks.


Eestikeelse kirjanduse osakond

Estonia pst 8
eo@nulltln.lib.ee| 683 0920

E–R 10–20
L 10–17
P suletud

 

 

Uudistesaal

Estonia pst 8
ls@nulltln.lib.ee| 683 0908

E–R 10–20
L 10–17
P suletud

 

 

 

Muusikaosakond

Estonia pst 8
muusika@nulltln.lib.ee| 683 0912

E–R 10–20
L 10–17 (lõuna 13.00–13.30)
P suletud

 

 

Võõrkeelse kirjanduse osakond

Liivalaia 40
vko@nulltln.lib.ee| 683 0960

E–R 10–19
L 10–17
P suletud

 

 


Haruraamatukogud

Kadrioru raamatukogu

L. Koidula 12a
kadrioru@nulltln.lib.ee| 601 3420

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Kalamaja raamatukogu

Kotzebue 9
kalamaja@nulltln.lib.ee| 683 0970

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Kännukuke raamatukogu

E. Vilde tee 72
kannukuke@nulltln.lib.ee| 683 0951

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

 

Laagna raamatukogu

Võru 11
laagna@nulltln.lib.ee| 635 0020

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Männi raamatukogu

Ehitajate tee 48
manni@nulltln.lib.ee| 653 2556

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Männiku raamatukogu

Pihlaka 12
manniku@nulltln.lib.ee| 655 9718

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Nurmenuku raamatukogu

Ehitajate tee 109a
nurmenuku@nulltln.lib.ee| 683 0980

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

 

Nõmme raamatukogu

Raudtee 68
nomme@nulltln.lib.ee| 672 3858

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

Paepealse raamatukogu

P. Pinna 8
paepealse@nulltln.lib.ee| 632 7463

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

 

Pelguranna raamatukogu

Kangru 13
pelguranna@nulltln.lib.ee | 683 0931

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

 

Pirita raamatukogu

Metsavahi tee 19
pirita@nulltln.lib.ee| 683 0955

T–R 11–20
L 10–17
P, E suletud

 

 

Pääsküla raamatukogu

Pärnu mnt 480a
paaskula@nulltln.lib.ee| 680 3495

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

 

Sõle raamatukogu

Sõle 47b
sole@nulltln.lib.ee| 601 9153

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud


 

Sääse raamatukogu

Sõpruse pst 186
saase@nulltln.lib.ee| 683 0990

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Tondi raamatukogu

Pärnu mnt 125
tondi@nulltln.lib.ee| 674 8647

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Torupilli raamatukogu

Gonsiori 36
torupilli@nulltln.lib.ee| 600 9113

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 

Väike-Õismäe raamatukogu

Õismäe tee 115a
oismae@nulltln.lib.ee| 674 0933

T, K, R 11–18
N 12–19
L 10–17
P, E suletud

 


Haruraamatukogude korrastuspäevad aastal 2017:

31. jaanuar (teisipäev)
28. veebruar (teisipäev)
31. märts (reede)
29. aprill (laupäev)
31. mai (kolmapäev)
30. juuni (reede)
29. juuli (laupäev)
31. august (neljapäev)
30. september (laupäev)
31. oktoober (teisipäev)
30. november (neljapäev)
30. detsember (laupäev)