Algab noorte Instagrami fotokonkurss “Minu ilus kodumaa”!

Laste- ja noorte kultuuriaasta tähistamiseks ja Eesti Vabariigi 100. aastapäeva eelmänguks korraldab Tallinna Keskraamatukogu noortele fotokonkursi „Minu ilus kodumaa “.

Tegemist on 13-27 aastastele noortele mõeldud konkursiga, kus tuleb Instagramis avaldada foto, mis väljendab Eesti Vabariigi ilu.

Konkursil osalemiseks:

1. Leia stseen loodusest, inimestest, loomadest, arhitektuurist, vaatamisväärsustest või millestki muust, mis näitab sinu arvates kõige paremini Eestimaa ainulaadset ilu.
  2. Tee sellest paigast foto ja lae see üles oma Instagrami kontole (klassikalises, ruudukujulises formaadis).
  3. Pane pildi pealkirjaks tsitaat mõne Eesti kirjaniku raamatust, mis fotoga kokku sobiks.
  4. Lisa juurde: #mik2017kr
    #tallinnakeskraamatukogu
  5. Oota konkursi tulemusi. Parimad saavad toredad auhinnad ning nende fotodest koostatakse raamatukogust-raamatukokku rändav fotonäitus.

Konkurss kestab 1. juulist 1. augustini. Arvesse lähevad ainult selles ajavahemikus üles laaditud fotod ja iga osaleja saab konkursile esitada vaid ühe foto.

Osaleda saavad noored vanuses 13-27 aastat.

Autasustamine ja fotonäituse avamine toimub 26. augustil, Tallinna kultuuriöö 2018 raames Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40).

Parimatest töödest koostatakse fotonäitus, mis läheb rändama kõikidesse Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondadesse ja haruraamatukogudesse.

Lisainfo: kristel.palk@nulltln.lib.ee või 683 0961