Kohtumissari „Looduse ja teaduse muusika“ jätkub!

Sügisel jätkuvad koolinoortele mõeldud sarja „Looduse ja teaduse muusika“ kohtumised. Külla on oodata nelja oma ala asjatundjat, kes räägivad enda elukutsest ning annavad noortele vihjeid edasiõppimiseks ja karjäärivalikuteks.

Neljapäeval, 12. oktoobril kell 12.00 kohtub noortega Marienthali Psühhiaatria ja Psühholoogia Keskuse kliiniline psühholoog Tiina Kalda. Juttu tuleb neuropsühholoogiast ja käitumismustritest, protsessidest, mis mõjutavad meie reageerimisvõimet erinevates olukordades ning sellest, kuidas toime tulla vaimselt raskes olukorras. Kohtumine toimub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis.

Teisipäeval, 7. novembril kell 10.00 räägib nahkhiirtest ja nende maailmast Tallinna Tehnikakõrgkooli lektor ja MTÜ Suurkõrv liige Oliver Kalda. Ta selgitab, miks nahkhiirte elus on heli ja rütm väga oluline ning millises rütmis kulgeb käsitiivaliste elutsükkel. Kohtumine toimub Nõmme raamatukogus (Raudtee 68).

Teisipäeval, 21. novembril kell 12.00 kohtub noortega loodusfotograaf Karl Ander Adami. Juttu tuleb loodus- ja fotomustritest, pildistamise tehnilisest poolest ning kaadritagusest maailmast. Kindlasti tasub küsida ka tema äsja ilmunud raamatu „Metsasosinad“ kohta! Kohtumine toimub Pirita raamatukogus (Metsavahi tee 19).

Osalema ootame 7.–11. klassi õpilasi.

Sarja läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Osavõtt on tasuta.

Eelregistreerimine ja lisainfo: noorte@nulltln.lib.ee ja 683 0914