Kohtumissarja „Looduse ja teaduse muusika“ teine ja kolmas kohtumine

Reedel, 21. aprillil kell 12.00 kohtub Nõmme raamatukogus (Raudtee 68) noortega ornitoloog Tarvo Valker, kes räägib teemal „Tundeküllane lindude keel“.

Esmaspäeval, 15. mail kell 12.00 kohtub Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis noortega muusikaterapeut Käll Haarde.  Kohtumisel räägitakse muusikateraapiast, muusika kuulamisest enese motiveerimiseks, meeleolu juhtimiseks ja sisemaailmale keskendumiseks. Lisaks tutvustatakse MotionComposer programmi.

„Looduse ja teaduse muusika“ sarjas on kokku kaheksa kohtumist, mis leiavad aset 2017. aasta kevadel ja sügisel. Ootame osalema 7.–11. klassi õpilasi. Kohtumine oma ala asjatundjatega annab noortele vihjeid edasiõppimiseks ja karjäärivalikuteks ning näitab reaalainete põnevat ja mängulist poolt.

Kohtumistel ei läheneta muusikale mitte selle tavapärases mõistes, vaid arutletakse muusika kui rütmi ja heli üle üldiselt ning keskendutakse helidele ja rütmidele meis endis ja meie ümber.

Sarja läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Eelregistreerimine ja lisainfo: laste@tln.lib.ee ja 683 0914