Looduse lugemissaal Tallinna loomaaias ja pop-up raamatukogu Vanalinnapäevadel

Suve lähenedes leiab ka raamatukogu ühe sagedamini värskest õhust. Traditsiooniliselt saab meid leida Vanalinna päevadelt ja lastekaitsepäeval Tallinna loomaaiast.

Sajandi sada sammu vanalinnas

Seekordsed, järjekorras juba 37. vanalinna päevad toimuvad 30. maist kuni 3. juunini ja kannavad Eesti juubeliaasta puhul juhtmõtet „Sada sammu sajandis”.

Tallinna Keskraamatukogu pop-up raamatukogu leiab neljapäeval, 31. mail kell 12.00-17.00 Musumäelt. Raamatukogust saab uudistada ja laenutada raamatuid ja tutvuda raamatukogudevahelise otsimis- ja orienteerumismänguga „Aardejaht“, nuputada ja lahendada ristsõnu. Kohapeal toimub ka  vanalinna orienteerumismäng ja üheskoos ehitame vanalinna maketi.

Lastekaitsepäev Tallinna Loomaaias

Reedel, 1. juunil, leiab meid koos raamatukogubussi Katarina Jeega Tallinna Loomaaiast, kus tähistame lastekaitsepäeva ja traditsiooniliselt avame ka laste suvise lugemisprogrammi “Suvi raamatuga”.

Raamatukogu looduse lugemissaalis on mõnus jalga puhata ja erinevaid loodusraamatuid uurida, ristsõnu lahendada ja näpuosavust proovile panna. Lisaks saab osaleda viktoriinis ja mängida lauamänge.

AJAKAVA:

12.00 Viktoriin “Kas tunned muinasjutulisi loomi?”
13.00 Mängime lauamänge
14.00 Programmi “Suvi raamatuga 2018” avamine
15.00 Meisterdame loomi
16.00 Viktoriin “Põnevaid fakte loomadest”

Kohal on ka raamatukogubuss Katarina Jee, kes tähistab oma 10. sünnipäeva!!!! Looduse lugemissaal ja Katarina Jee asuvad elevandimaja lähedal ja ootame teid kell 9-20.

Loomaaia kassad on avatud 9–18, laste loomaaeda saab külastada 10-19, loomaaed suletakse kell 20. Lastekaitsepäeva puhul maksab loomaaia pilet 1. juunil vaid 1 euro! Eelkooliealised lapsed pääsevad loomaaeda tasuta koos pileti ostnud täiskasvanuga.