Mis uudist, raamatukogu? Külla tuleb Mairi Laurik

Kolmapäeval, 4. oktoobril kell 9.30 kohtub Sääse raamatukogus (Sõpruse pst 186) noorte lugejatega kirjanik Mairi Laurik. Koos tutvutakse uudiskirjanduse ning Mairi raamatutega. Mairi Laurik on võitnud Tänapäeva noorteromaanivõistluse teosega „Mina olen Surm” (Tänapäev, 2016). Tema romaan “Novembriöö kirjad” sai II koha Tänapäeva romaanivõistlusel (Tänapäev, 2017) ja „Süsteem” (Fantaasia, 2016) märgiti ära Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistlusel.

Projektis “Mis uudist, raamatukogu?” korraldatakse kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Lisainformatsioon Sääse raamatukogust telefonil 683 0990 või e-posti aadressil saase@nulltln.lib.ee.

Sarja toetab Eesti Kultuurkapital.