Mis uudist, raamatukogu? Külla tuleb Reeli Reinaus

Teisipäeval, 7. novembril kell 11.30 jagab Nurmenuku raamatukogus (Ehitajate tee 109a) lastele raamatu-uudiseid laste- ja noortekirjanik Reeli Reinaus. Kohtumisel tutvustab kirjanik uudiskirjandust ja enda kirjutatud raamatuid.

Reeli Reinaus on mitmeid lastekirjanduse auhindu võitnud kirjanik, kelle sulest on ilmunud üle kahekümne laste- ja noorteraamatu, mille hulka kuuluvad “Nahka kriipivad nädalad”, “Täiesti tavaline perekond” ja “Aguliurka lapsed”. 2016. aastal oli tema raamat „Kuidas mu isa endale uue naise sai” Eesti Kultuurkapitali kirjanduse sihtkapitali aastaauhinna nominent ning 2017. aastal sai “Verikambi” Tallinna Keskraamatukogu auhinna Järje Hoidja.

Projektis “Mis uudist, raamatukogu?” korraldatakse kohtumisi laste- ja noorteraamatute autoritega, kes tutvustavad raamatukokku jõudnud uudisteoseid. Projekti eesmärk on tutvustada ja populariseerida uuemat eesti kirjandust.

Lisainformatsioon Nurmenuku raamatukogust telefonil 683 0980 või e-posti aadressil nurmenuku@nulltln.lib.ee.

Sarja toetab Eesti Kultuurkapital.