Raamatujuubelid 2017. aastal – „Arabella, mereröövli tütar“

Tallinna Keskraamatukogu laste – ja noorteteeninduses on aprillikuu raamatuks Aino Perviku „Arabella, mereröövli tütar“. Sel aastal möödub 35 aastat raamatu ilmumisest. 22. aprillil on Aino Perviku 85. sünnipäev.

Laste- ja noorteteeninduses (Estonia pst 8) on kogu aprillikuu jooksul:

O võimalus kehastuda MERERÖÖVLIKS ja proovida mõõga käsitsemist,

O Aino Perviku raamatutegelaste ARVAMISMÄNG,

O RISTSÕNA „Arabella, mereröövli tütar“.

Nuputamisülesannete vastuseid ootame 29. aprilliks. Õigesti vastanute vahel loosime välja auhindu!

3. aprillil kell 13 meisterdame savist rooliratta ja pealuu ripatseid ja rinnamärke.

2017. aasta on laste ja noorte kultuuriaasta. Selle puhul valib Tallinna Keskraamatukogu laste – ja noorteteenindus igal kuul välja ühe raamatu, mis tänavu oma juubelit tähistab. Nuputame, meisterdame, mängime ja teeme muud vahvat! Eelmistel kuudel tähistasime Eno Raua raamatu „Sipsik“ ja J. K. Rowlingu raamatu „Harry Potter ja tarkade kivi“ juubeleid.