Saada õps kuu peale

Autor: Heli Illipe-Sootak

1 hääl, keskmine: 5,00 maksimumist 51 hääl, keskmine: 5,00 maksimumist 51 hääl, keskmine: 5,00 maksimumist 51 hääl, keskmine: 5,00 maksimumist 51 hääl, keskmine: 5,00 maksimumist 5 5,00

Proovi sa magada, kui homme saad seitsmeaastaseks ja mõtled oma sünnipäeva peale. Mis mulle kingitakse ja mitu kingitust saan? Võiks ju saada nii palju kingitusi, kui vanaks saad. Mida küll memm siis oma 83 kingitusega teeks?

Kert on poiss, kes teab, kuidas olla hea laps ja õigesti käituda, ega ta mingi titt ole. Tuleb vaid õigel ajal õigeid asju teha. Tal on olnud mitu nädalat nohu ja nina nuuskamine nii, nagu peab, võib osutuda keerulisemaks, kui paistab.

Värskelt saadud uhke mark esimesest kosmonaudist koer Strelkast paneb poisi mõtlema, keda ta kosmosesse, näiteks kuu peale, saadaks. Kosmos ei ole koht nannipunnidele, seega – kas see võiks olla ta parim sõber Olavi või pere neljajalgne sõber Antoonius? Äkki isa või hoopis mõni õpsidest?

Selles raamatus on viis lõbusat lugu, mis teevad tuju paremaks nii lapselapsel kui ka vanaemal. Lisaks ilmestavad jutte naljakad illustratsioonid.

Hinda raamatut siin:

1 Tärn2 Tärni3 Tärni4 Tärni5 Tärni
Laadin...

Kirjuta oma arvamus

Kommentaar saadetakse meie haldurile, kes lisab selle lastelehele. Sinu e-posti aadressi ei avaldata.

Kõik soovitused