Teadusteater raamatukogus!

Neljapäeval, 18. mail kell 12.00 toimub „Looduse ja teaduse muusika“ sarja neljas üritus koolinoortele. Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis astub üles Mart Piirimees Teadusteatrist. Teadushuvilistele on Mart tuttav 2015. aasta „Rakett 69“ kevadhooaja saatest.

Kohtumise teemaks on ebatavaline muusika. Näha ja kuulda saab erinevaid keemilisi ja helilisi katseid. Lisaks räägib esineja muusikast ja kuulmise mehhanismist ka üldisemalt. Olge tähelepanelikud, sest katsete läbiviimisel võib vaja minna publiku abi!

„Looduse ja teaduse muusika“ sarja ootame osalema 7.–11. klassi õpilasi. Kohtumine oma ala asjatundjatega annab noortele vihjeid edasiõppimiseks ja karjäärivalikuteks ning näitab reaalainete põnevat ja mängulist poolt.

Kohtumistel ei läheneta muusikale mitte selle tavapärases mõistes, vaid arutletakse muusika kui rütmi ja heli üle üldiselt ning keskendutakse helidele ja rütmidele meis endis ja meie ümber.

„Looduse ja teaduse muusika“ sari jätkub sügisel. Siis on kohtumiste teemaks biomeditsiin, fotomustrid, neuropsühholoogia ning nahkhiirte pealtnäha helitu maailm.

 

Sarja läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Osavõtt on tasuta.

Eelregistreerimine ja lisainfo: laste@nulltln.lib.ee ja 683 0914