Vabariikliku Noorte Luuleprõmmu Tallinna eelvoor

25. jaanuaril 2018 kell 12.00 toimub Tallinna Keskraamatukogu suures saalis (Estonia pst 8) Vabariikliku Noorte Luuleprõmmu Tallinna eelvoor.

Luuleprõmm ehk poetry slam on võistlus, kus noored autorid esitavad oma luuletusi. Poetry Slam sai alguse 1984. aastal Chicagos ja nüüdseks on slämmimine levinud üle kogu maailma.

Nii eelvoorus kui lõppvõistlusel võistlevad osalejad kolmes vanusegrupis: …-11a.; 12-15a. ja 16-20a.

Võistleja tohib kasutada ainult oma häält, lubatud pole kostüümid ja muud abivahendid. Iga võistleja käsutuses on kolm minutit esinemisaega ja esinejaid hindab nii žürii kui publik.

Iga vanusegrupi parim pääseb Noorte Luuleprõmmu Vabariiklikule võistlusele, mis toimub 9. veebruaril Tartu haridusmessil Intellektika 2018 (Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu). Vabariiklikku võistlust korraldab Tartu Linnaraamatukogu.

Lisainfo: Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteeninduse pearaamatukoguhoidjalt Maarja Pildrelt, telefonil 683 0913 ja e-posti aadressil Maarja.Pildre@nulltln.lib.ee

Registreerimine eelvoorus osalemiseks kestab 21. jaanuarini 2018.