Mondo dokfilmiõhtu noortele

mondo_filmiohtu_01_17Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna videosaalis (Estonia pst 8 I korrusel) toimuvad iga kuu eelviimasel teisipäeval Mondo dokfilmiõhtud noortele. Vaatame filme olulistel teemadel ning arutleme nende üle õdusas vestlusringis, mida mõnikord täiendavad ka ekspertidest külalised. Jutu juurde saab teed juua ja üht-teist näksida.

 
24.01 kell 17.00  „Magusad unistused“

(Lisa Fruchtman ja Rob Fruchtman, USA, 2012)

Mondo seekordne filmiõhtu toimub Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna sünnipäevanädalal ja on sel puhul pisut ka muusikaga seotud – ning loomulikult millegi magusaga! Film “Magusad unistused” jutustab inspireeriva loo sellest, kuidas muusika, jäätise ning muidugi märkimisväärse ettevõtlikkuse abil saab tervendada sõjakoledustest laastatud ühiskonda ja ühendada eri pooltel võidelnud inimesi. Genotsiidijärgses Rwandas on grupp naisi täitnud ühe võimatuna tundunud unistuse – loonud oma trummiansambli ning sellega aastate jooksul märkimisväärset edu saavutanud. Nüüd aga võtavad nad vastu uue väljakutse – avada riigi esimene jäätisekiosk.

Filmi täpsemat kirjeldust saab vaadata siit.

Üritus on tasuta!

Mondo dokfilmiõhtuid viib koostöös Tallinna Keskraamatukoguga läbi raamatukogu vabatahtlik Evelyn Kapp. Filmide vaatamist võimaldab MTÜ Mondo „Vaata ja muuda“ projekt.

04.01.2017