Mondo dokfilmiõhtu noortele – “Sonita”

mondo_filmiohtud_03_17Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna videosaalis (Estonia pst 8 I korrusel) toimuvad iga kuu eelviimasel teisipäeval Mondo dokfilmiõhtud noortele. Vaatame filme olulistel teemadel ning arutleme nende üle õdusas vestlusringis, mida mõnikord täiendavad ka ekspertidest külalised. Jutu juurde saab teed juua ja pisut näksida.

Seekordne filmiõhtu toimub erandkorras kuu viimasel teisipäeval, kuna sellele eelneval teisipäeval, 21.03 on Tallinna Keskraamatukogus Luulemaraton, millest samuti kõik noored on oodatud osa võtma! 

 
28.03 kell 17.00 „Sonita“ (Rokhsareh Ghame Magham, Iraan/Saksa/Šveits, 2015)

 
Film räägib liigutava ja inspireeriva loo ühest afgaani tüdrukust. Sonita unistus on saada räppariks, ent teda ähvardab vastavalt perekonna soovile ja kohalikele traditsioonidele hoopis lapspruudiks müümine. Meeleheitel kirjutab ta loo “Brides for Sale”, millest saab internetisensatsioon. Edasist vaata juba filmist!

Filmi täpsema kirjelduse ja treileri leiad siit.

Lugu “Brides for Sale” kuula ja vaata siit.

Üritus on tasuta!

Mondo dokfilmiõhtuid viib koostöös Tallinna Keskraamatukoguga läbi raamatukogu vabatahtlik Evelyn Kapp. Filmide vaatamist võimaldab MTÜ Mondo „Vaata ja muuda“ projekt.