Mondo dokfilmiõhtu “Yes Men’i ülestõus”

Tallinna Keskraamatukogu muusikaosakonna videosaalis (Estonia pst 8 I korrusel) toimuvad iga kuu eelviimasel teisipäeval Mondo dokfilmiõhtud noortele. Vaatame filme olulistel teemadel ning arutleme nende üle õdusas vestlusringis, mida mõnikord täiendavad ka ekspertidest külalised. Jutu juurde saab teed juua ja pisut näksida.

18. aprillil kell 17.00 “Yes Men’i ülestõus” (Laura Nix, Mike Bonanno, Andy Bichlbaum, USA, 2014)

Kas satiiri ja huumoriga saab päästa emakest Maad?

Kuulus vembumeeste duo Yes Men igal juhul üritab. Juba aastaid on aktivistid Jacques Servin ja Igor Vamos püüdnud erinevate trikkide, meediamanipulatsioonide ja häppeningidega juhtida inimeste tähelepanu teravatele sotsiaalsetele ja poliitilistele probleemidele ning paljastada ebamugavaid tõdesid. Nende tegevus on kutsunud esile palju vastakaid seisukohti ja skandaale. Selles filmis võtavad mehed ette  kolossaalse ülesande – võidelda oma tavapäraste relvadega keskkonna kahjustamise ja kliima soojenemise vastu.

Filmi täpsema kirjelduse ja treileri leiad siit.

Üritus on tasuta!

Mondo dokfilmiõhtuid viib koostöös Tallinna Keskraamatukoguga läbi raamatukogu vabatahtlik Evelyn Kapp. Filmide vaatamist võimaldab MTÜ Mondo „Vaata ja muuda“ projekt.