Novembris on Nurmenuku raamatukogus külas kirjanikud Kertu Sillaste ja Tiina Laanem

Kolmapäeval, 15. novembril kell 10 kohtub Nurmenuku raamatukogus (Ehitajate tee 109a/2) lastega kirjanik, illustraator ja pildiraamatute autor Kertu Sillaste. Kohtumisel tutvustab K. Sillaste raamatuillustraatori tööd ja enda illustreeritud raamatuid ning toimub raamatukino.

Teisipäeval, 21. novembril kell 18 kohtub Nurmenuku raamatukogus lugejatega kirjanik Tiina Laanem. Tiina Laanem on tuntud ja tunnustatud kirjanik, kelle debüütromaan „Väikesed vanamehed” pälvis kirjanike liidu 2006. aasta romaanivõistlusel esikoha. T. Laanem on kahel korral nomineeritud Tuglase novellipreemiale ning tema näidendeid on lavastatud Vanemuises, Ugalas, Endlas ja VAT Teatris. Oma viimase romaaniga „Pildilt kukkujad“ (2016a), pälvis kirjanik A. H. Tammsaare nimelise Albu valla kirjanduspreemia.

Mõlemat kohtumist toetab Eesti Kultuurkapital.