Kännukuke raamatukogu

Avatud

T-R 11-20

L 10-17

P, E suletud

Kontakt

E. Vilde tee 72

Tel 683 0951

kannukuke@nulltln.lib.ee

Asukoht kaardil

Facebook

Teisipäeval, 31. oktoobril on raamatukogu suletud korrastuspäevaks.

Ühistransport

Asume Lehola peatuse vahetus läheduses (bussid nr 10, 13, 20, 20A, 24, 24A, 25, 28, 61).

Parkimine

Autoga tulijad saavad tasuta parkida raamatukogu hoovis, kus parkimiskohti on 12. Kännukuke raamatukokku autoga sõites on orientiiriks E. Vilde teel olev Lehola bussipeatus. Sõpruse puiestee poolt sõites tuleb keerata pärast nimetatud peatust paremale ning Mustamäe tee poolt tulles enne peatust vasakule. Vilde tee ääres on ka suunav silt raamatukogu nimega. Edasi tuleb sõita mööda elamukvartali siseteed umbes 100 meetrit, paremat kätt aia sees on näha valge kahekordne maja. Väravast, mille kõrval on silt tekstiga “Kännukuke raamatukogu”, saab sõita raamatukogu hoovi.

Tasuta

Akupank ROMOSS sailing 3  Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Ekskursioonid ja raamatukogutunnid – Ekskursioon raamatukogus. Täpsem sisu ja aeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Ekskursioone võib kokku sobitada temaatilise raamatukogutunniga (uudiskirjandus, kalendritähtpäevad jmt).

Internet ja wifi – Teisel korrusel on internetisaal viie arvutiga, milles on kontoripakett LibreOffice. Kõik töökohad on varustatud ID-kaardi lugejaga. Kõikidest arvutitest on võimalik teha väljatrükki. Arvuti kasutamise aega võib ette broneerida e-posti, telefoni teel või raamatukogus kohapeal.
WiFi on olemas kõikides osakondades ja kõigis haruraamatukogudes (rohkem infot).

Individuaalkoolitused (eesti ja vene keeles) – arvuti algõpee-teenusedFacebooki algõpeID-kaardi kasutamineinternet ja infoallikadkontoritarkvara õppeprogrammid, lauaskannerite kasutamise koolitus, raamatukogu veebileht, sugupuu uurimise koolitustahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpetööotsijaile. Toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga.

Rühmakoolitused (eesti ja vene keeles) – arvuti algõpee-teenusedFacebooki algõpe (eesti keeles), ID-kaardi kasutamineinternet ja infoallikadlauaskannerite kasutamise koolitussugupuu uurimise koolitus (eesti keeles), tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpetööotsijaile. Toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguga.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Lauamängud – Kohapeal kasutamiseks on erinevaid lauamänge suurtele ja väikestele. Rohkem infot lastelehel.

Ringid ja klubid

Ruum rühmatööks – Pakume noortele võimalust tasuta kasutada meie rühmatööruumi. Ruum mahutab kuni 10 inimest. Ruumis on 3 lauda ja 10 tooli. Olemas on WiFi. Rühmatööruumi kasutamiseks tuleb broneerida aeg kas Kännukuke raamatukogus, e-kirja teel kannukuke@nulltln.lib.ee  või helistades telefoninumbril 683 0951.

Rühmatööruumis ei ole lubatud läbi viia tasulisi koolitusi või üritusi või avalikke üritusi (v.a kokkuleppel raamatukoguga ja tasu eest vastavalt hinnakirjale).
Tasuta saavad ruumi kasutada ainult Tallinna Keskraamatukogu lugejad.

Skaneerimine – Internetisaali ühe arvuti juures on skanner, mida lugejad võivad kasutada iseseisvalt tasuta või töötaja abiga tasu eest (0.20 / lehekülg). Lugejatel on võimalik kasutada skannerit CanoScan LiDE 210 (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Spordivahendid

Videomängud – Kohapeal on võimalik mängida PlayStation 4 videomänge.


Tasulised

 

Koopiad ja printimine

Skaneerimine – Salvestamine raamatukoguhoidja vahendusel lugeja isiklikule andmekandjale või saatmine lugeja e-posti aadressile 0,20 € lehekülg. Lugejatel on võimalik kasutada skannerit CanoScan LiDE 210 (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Järjekorraraamatu kättesaamise teade – Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse. Teade lauatelefonile 0,20 €,

mobiilile 0,40 €.

Meenete ja kontoritarvete müük

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 10 aastat tagasi.
Raamatute hinnad alates 0,15 €.
Müüginimekirjadega saab tutvuda rubriigis Raamatumüük.

Ruumi üürimine – Saal (82 m²) on eraldi sissekäigu ja kööginurgaga ning mahutab 50 inimest. Ruumi saab kasutada raamatukogu lahtioleku aegadel. Vt rohkem infot.

 

Raamatukokku pääseb ratastoolis lugeja mööda kaldteed. Ratastooliga on juurdepääs raamatukogu I korrusele, kus asub eestikeelsete teavikute kogu. Internetiotsinguks saab kasutada raamatukogu sülearvutit. Venekeelsete teavikute kogu asub II korrusel, soovitud teavikud toob lugejale raamatukoguhoidja. Olemas on inva-WC.

 • Perekonnaromaanid (03.10.-28.10.2017)
 • Karl Ristikivi 105 (03.10.-28.10.2017)
 • Oktoobri sünnipäevalaps Lehte Hainsalu(03.10.-28.10.2017)
 • Sajandid kivis/История в камне (01.07.–31.07.2017)
 • Marina Tsvetajeva 125/Марина Цветаева 125  (01.07.–31.07.2017)
 • Lugeja soovitab/Читатель советует
 • Vahvad dinosaurused/Динозавры (01.07.–28.10.2017)
 • Minu, sinu, meie… lemmikraamat/Наши любимые книжки
 • Maailm läbi laste silmade – Art Studio Gallox (03.10.-29.11.2017)
 • Art Studio Gallox keraamikanäitus (03.10.-29.11.2017)
 • Mati Unt (03.10.-28.10.2017)

Töötajad

Kristi Veeber

haruraamatukogu juhataja

kannukuke@nulltln.lib.ee

Telefon 683 0951

keskharidus

Kirsti Aarniste

raamatukoguhoidja

kannukuke@nulltln.lib.ee

Telefon 683 0951

Eve Kaasik

raamatukoguhoidja

kannukuke@nulltln.lib.ee

Telefon 683 0951

Svetlana Kaupuž

raamatukoguhoidja

kannukuke@nulltln.lib.ee

Telefon 683 0951

Eve Soodla

raamatukoguhoidja

kannukuke@nulltln.lib.ee

Telefon 683 0951

Kristina Tammaru

raamatukoguhoidja

kannukuke@nulltln.lib.ee

Telefon 683 0951

Kaart