Torupilli raamatukogu

Avatud

T, K, R 11-18

N 12-19

L 10-17

P, E suletud

Kontakt:

Gonsiori 36

Tel 600 9113

torupilli@tln.lib.ee

Asukoht kaardil

Laupäeval, 29. aprillil on raamatukogu korrastuspäevaks suletud.

Ühistransport

Raamatukogu juurde pääseb bussidega nr 67, 68, 31 (Laulupeo peatus).

Parkimine

Parkimine raamatukogu lähedal Laulupeo tänaval on tasuline, esimesed 15 minutit parkimiskellaga tasuta, laupäeviti on parkimine pärast kl 15 tasuta. Parkida on võimalik ka Gonsiori 24 maja kõrval väikesel platsil, kus parkimisel kehtib kesklinna parkimistsooni tariif. Veidi kaugemal asuva Torupilli Selveri parklas on parkimine tasuta.

Internet ja wifi – Arvuteid lugejatele on kolm, neist üks lastele. Kõik arvutid on varustatud kontoritarkvaraga OpenOffice ja ID-kaardi lugeritega. Arvuti kasutamise aega võib ette broneerida e-posti või telefoni teel. WiFi on olemas kõikides osakondades ja kõigis haruraamatukogudes (rohkem infot siin).

Skaneerimine – Internetisaali ühe arvuti juures on skanner, mida lugejad võivad kasutada iseseisvalt tasuta või töötaja abiga tasu eest (0.20 / lehekülg).

Akupank ROMOSS sailing 3  Lugejatel on võimalik kohalkasutuseks laenata akupanka ROMOSS sailing 3, mille abil saab laadida mobiiltelefonide, tahvelarvutite, MP3-mängijate ja muude digiseadmete akusid (rohkem infot rubriigis arvutid ja internet).

Ekskursioonid ja raamatukogutunnid – Ekskursioon raamatukogus. Täpsem sisu ja aeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga. Ekskursioone võib kokku sobitada temaatilise raamatukogutunniga (uudiskirjandus, kalendritähtpäevad jmt).

Lauamängud – Kohapeal kasutamiseks on erinevaid lauamänge suurtele ja väikestele. Vaata rohkem lastelehelt.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade e-postile – Lugejal on võimalik panna end raamatukogus leiduvate teavikute (v.a perioodika) ootejärjekorda. Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse.

Individuaalkoolitused (eesti keeles) – arvuti algõpee-teenusedFacebooki algõpeID-kaardi kasutamineinternet ja infoallikadkontoritarkvara õppeprogrammidTööotsijailetahvelarvutite ja nutitelefonide kasutamise algõpe. Koolituste toimumisaeg kokkuleppel raamatukoguhoidjaga.

Rühmakoolitused (eesti keeles) – internet ja infoallikad. Koolituse toimumisaeg kokkuleppel.


Tasulised

Koopiad ja printimine (ainult must-valge)

 Tekst, ühepoolne, A4  0,10 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne, A4  0,20 € / leht
 Tekst, ühepoolne, A3  0,20 € / lehekülg
 Tekst, kahepoolne A3  0,40 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A4  0,40 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne, A4  0,80 € / leht
 Pilt, ühepoolne, A3  0,80 € / lehekülg
 Pilt, kahepoolne A3  1.60 € / leht

Skaneerimine – Salvestamine raamatukoguhoidja vahendusel lugeja isiklikule andmekandjale või saatmine lugeja e-posti aadressile 0,20 € lehekülg.

Järjekorraraamatu kättesaamise teade – Saabunud teavikuid hoiame raamatukogus kaks päeva. Kui lugeja kahe päeva jooksul teavikutele järgi ei tule, järjekord tühistatakse. Teade lauatelefonile 0,20 €,
mobiilile 0,40 €.

Raamatumüük – Müügil on ilu-, teadmis- ja lastekirjandus ning luule, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke ning mis on välja antud rohkem kui 8 aastat tagasi.
Raamatute hinnad alates 0,15 €. Müüginimekirjadega saab tutvuda rubriigis Raamatumüük.

Kilekott – 0,20 €
Riidest kott – 2 €
Pastakas – 0,80 €
Kilekaaned, A4, L-tasku – 0,10 €
Kilekaaned, A4, U-tasku – 0,10 €
Dokumendikaaned (kummiga suletavad) – 1 €

  • Prantsuse lastekirjandus (01.04.–30.04.2017)
  • 15. aprill – ülemaailmne kunstipäev (01.04.–30.04.2017)

Töötajad

Siiri Alvela

haruraamatukogu juhataja

torupilli@tln.lib.ee

Telefon 600 9113

Viivi Suursaar

raamatukoguhoidja

torupilli@tln.lib.ee

Telefon 600 9113

Pille Talioja

raamatukoguhoidja

torupilli@tln.lib.ee

Telefon 600 9113

Kaart