Uudistesaal

Tel 683 0908

ls@nulltln.lib.ee

30.03 suletud!

ümmargune laud seinale kinnitatud televiisori ees ja taamal on ajakirjade riiul ning lauad ajalehelugejatele või oma arvutiga töötajatele

Eestikeelse kirjanduse osakonna uudistesaal asub raamatukogu peahoone keldrikorrusel, sissepääs Inglise Kolledži poolsest külguksest.

Lehelugejate kasutuses on tugitoolid ja istekohad laua taga.

Saalis on WiFi ühendus, kaks internetiühendusega arvutitöökohta ja võimalus laadida isiklikke süle- ja tahvliarvuteid ning muid nutiseadmeid.

Uudistesaalis saab lugeda jooksval aastal ilmunud eestikeelseid ajalehti (üle 40). Saalis on lugemiseks kõik suuremad päeva- ja nädalalehed, näiteks Eesti Ekspress, Eesti Päevaleht, Maaleht, Postimees,  Õhtuleht. Lugeda saab kõiki maakonnalehti, lisaks on uudistesaalis kättesaadav venekeelne ajaleht MK Estonia.

Uudistesaali saab külastada Tallinna Keskraamatukogu lugejaks registreerumata, kui peetakse kinni meie sisekorra eeskirjast. Lugejaarvutite kasutamiseks peab olema registreeritud lugeja.

Raamatumüük

Uudistesaalis toimub eestikeelse kirjanduse osakonna liigses eksemplaarsuses olevate raamatute müük.

Kaart