Koolitööklubid

Koolitööklubid

Koolitööklubisse on oodatud kõik 1.–9. klassi õpilased, kes vajavad abi koduste ülesannete lahendamisel.

Eestikeelse kirjanduse osakonna laste- ja noorteteeninduses

Klubi on avatud igal kolmapäeval kell 15.00–17.00 kuni õppeaasta lõpuni (v.a. vaheajal). Klubiga võib liituda ning sealt lahkuda igal ajal ning eelregistreerimine ei ole vajalik. Klubis aitavad raamatukoguhoidjad õigetele vastustele jälile jõuda ning soovitavad kirjandust ja veebiressursse, mis koduste harjutuste juures kasuks tulevad – kuid ei lahenda ülesandeid õpilase eest. Kõige paremini oskavad raamatukoguhoidjad aidata järgmistes valdkondades: eesti keel ja kirjandus, inglise keel, ajalugu, inimese- ja ühiskonnaõpetus, loodusõpetus, bioloogia ja geograafia.

Lisainfo: e-posti aadressil laste@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0914.


Laagna raamatukogus

Klubi on avatud igal neljapäeval kell 16.00–18.00 kuni õppeaasta lõpuni (v.a. vaheajal). Koolitööklubisse on oodatud kõik 1.–9. klassi õpilased, kes vajavad abi koduste ülesannete lahendamisel. Eelregistreerimine ei ole vajalik. Klubis aitavad raamatukoguhoidjad õigetele vastustele jälile jõuda ning soovitavad kirjandust ja veebiressursse, mis koduste harjutuste juures kasuks tulevad – kuid ei lahenda ülesandeid õpilase eest.

Lisainfo: e-posti aadressil laagna@nulltln.lib.ee ja telefonil 635 0020.


Paepealse raamatukogus

Koolitööklubisse on oodatud kõik 1.–9. klassi õpilased, kes vajavad abi referaatide ja uurimustööde kirjutamisel ning koduste ülesannete lahendamisel.
Klubi on avatud igal kolmapäeval kell 14.00-17.00 kuni õppeaasta lõpuni (v.a. vaheajal). Klubiga võib liituda ning sealt lahkuda igal ajal ning eelregistreerimine ei ole vajalik. Klubis aitavad raamatukoguhoidjad õigetele vastustele jälile jõuda ning soovitavad kirjandust ja veebiressursse, mis koduste harjutuste juures kasuks tulevad – kuid ei lahenda ülesandeid õpilase eest.

Lisainfo: paepealse@nulltln.lib.ee või telefonil 632 7463.


Pääsküla raamatukogus

Koolitööklubisse on oodatud kõik 1.–9. klassi õpilased, kes vajavad abi referaatide ja uurimustööde kirjutamisel ning koduste ülesannete lahendamisel. Klubi on  avatud iga kuu esimesel ja kolmandal kolmapäeval kell 13.00–15.00 kuni õppeaasta lõpuni. Klubiga võib liituda ning sealt lahkuda igal ajal ning eelregistreerimine ei ole vajalik. Klubis aitavad raamatukoguhoidjad ja raamatukogu vabatahtlikud leida kodutöödeks vajalikku kirjandust ja veebiressursse ning abistavad koolitööde tegemisel ja vajadusel nende vormistamisel (NB! Ei lahenda neid ära).

Lisainfo telefonil 680 3495, e-posti aadressil paaskula@nulltln.lib.ee või raamatukogus kohapeal.


Teadmisklubi Pelguranna raamatukogus

Klubi ootab kõiki teadmishimulisi lapsi. Otsime infot raamatutest ja internetist. Lahendame ülesandeid, leiame materjale koolitööde jaoks ja mängime harivaid mänge.
Kohtumised toimuvad iga kuu esimesel neljapäeval algusega kell 15.00. Osalemine on tasuta. Tähelepanu! Teadmisklubi on suvepuhkusel. Kohtume taas sügisel!

Lisainfo e-posti aadressil pelguranna@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0931.