Mudilastele

Mudilastele

 

Mudilasring

Eestikeelse kirjanduse osakonna laste- ja noorteteeninduses

Ootame kõiki 2–5-aastaseid lapsi koos vanematega. Loeme raamatuid, mängime ja meisterdame. Kohtume kaks korda kuus teisipäeviti algusega kell 11.00. Iga kuu esimesel kohtumisel jagame ka vastsündinute kinkeraamatut Pisike Puu. NB: Eelregistreerimisega!

Lisainfo ja registreerimine: e-posti aadressil laste@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0914.

 

Kalamaja raamatukogus

Iga kuu esimesel laupäeval Kalamaja raamatukogus kell 10.00. Ootame kõiki 2–5aastaseid lapsi koos vanematega. Vaatame ja loeme põnniraamatuid ning proovime kätt meisterdamises. Mudilaste hommikul saavad lapsevanemad, kes ei ole veel raamatul järel käinud, ka lasteraamatu “Pisike puu”.

Lisainfo: e-posti aadressil kalamaja@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0970.


Nurmenuku raamatukogus

Iga kuu teisel kolmapäeval kell 11.00 ootame raamatukokku kogukonna kõige väiksemaid liikmeid koos oma vanematega. Vaatame ja loeme põnniraamatuid ning proovime kätt meisterdamises. Mudilaste hommikul saavad lapsevanemad, kes ei ole veel raamatul järel käinud, ka lasteraamatu “Pisike puu”.

Lisainfo: nurmenuku@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0980.


Pirita raamatukogus

Laste jututund toimub igal teisel laupäeval, loeme ja meisterdame. Ootame osalema eelkooliealisi lapsi. Vaata täpsemalt: http://keskraamatukogu.ee/lasteleht/tule-kohale/ Lisainfo: pirita@nulltln.lib.ee, telefonil 683 0955 või raamatukogus kohapeal.


Võõrkeelse kirjanduse osakonnas

Kord kuus ootame 2–4-aastaseid, koolieelikutest lapsi koos lapsevanemaga venekeelsesse mudilasringi. Kuulame muinasjutte, mängime ja joonistame.

Lisainfo: vko@nulltln.lib.ee, tel 683 0961 või 683 0963.


Mudilashommik Sääse raamatukogus

Kord kuus laupäeval kell 11 ootame eelkooliealisi lapsi koos vanematega raamatukokku juttu kuulama ja koos tegutsema (kas mängima, meisterdama või teatrit tegema).

Lisainfo: saase@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0990.


Põnnide hommik

Kännukuke raamatukogus

Kännukuke raamatukogu ootab põnne koos vanemaga iga kuu esimesel laupäeval kell 12.00. Tutvume väikelaste raamatutega, loeme ja proovime kätt meisterdamises. Põnnide hommikule on oodatud eelkooliealised lapsed.

Kõige väiksematele, 2015. aastal ja hiljem sündinud lastele, jagame ka raamatut “Väike puu”.

Lisainfo: kannukuke@nulltln.lib.ee või telefonil 683 0951.


Pääsküla raamatukogus

Iga kuu teisel neljapäeval kell 10.30 saavad Pääsküla raamatukogus kokku kogukonna kõige väiksemad liikmed koos oma vanematega. Väikesed sõbrad saavad omavahel suhelda, tutvuda raamatukoguga ja uute põnniraamatutega. Igal korral harjutame kätt ka meisterdamise alal.

Lisainfo: paaskula@nulltln.lib.ee või telefonil 680 3495.