Robootikaringid

Robootikaring „Nuti(ki)kas“ Kännukuke raamatukogus

robootikaringid

Kännukuke raamatukogu (E. Vilde tee 72) ootab 1.-3. klassi lapsi osalema robootikaringis „Nuti(ki)kas“. Lapsed saavad ehitada ja programmeerida LEGO WeDo2 roboteid. Robootikaringi eesmärgiks on tutvustada lastele robootikat ning anda neile esimene kokkupuude robotitega.

Robootikaringis osalemine on tasuta!

Robootikaring toimub kaks korda kuus. Järgmised kohtumised juba septembris!

Lisainfo ja registreerumine: kannukuke@tln.lib.ee, tel 683 0951nutilabor

Robootikaringi käivitamist toetas NutiLabor
www.nutilabor.ee

Robootikaring „Rändav robotite klass“

Alates 2017. aasta veebruarist liigub mööda Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakondi ja haruraamatukogusid „Rändav robotite klass“. Tegu on robootikaringiga, kuhu on oodatud lapsed vanuses 8-11 aastat. Robootikaringis kasutatakse Lego WeDo2 roboteid ning ringi eesmärgiks on anda lastele esmane kogemus robotite ehitamisel ja programmeerimisel.

Robootikahuviline laps võib koos „Rändava robotite klassiga“ liikuda mööda raamatukogusid ja osaleda kõigil kohtumistel või oodata, millal robootikaring teeb peatuse just lapsele lähimas raamatukogus.

Robootikaringis osalemine on tasuta!

Robootikaring toimub kaks korda kuus. Järgmised kohtumised juba septembris!

nutilabor

Lisainfo ja registreerumine: laste@tln.lib.ee, tel 683 0914

Robootikaringi käivitamist toetas NutiLabor
www.nutilabor.ee

NB!! Lapsevanemale: Robootikaringide tegevusi jäädvustatakse fotode ja videomaterjalina ja neid võidakse avaldada Keskraamatukogu ja SA Vaata Maailma (Nutilabori) veebilehtedel, sotsiaalmeedia kanalites, kirjalikus materjalis ja muudel viisidel. Kui te ei soovi, et teie laps jääks fotodele või videole, siis palume sellest meile kirjalikult teada anda enne ürituse algust.