„Terve Karjääri” töötoad Tallinna Keskraamatukogus

Töötoad toimuvad Tallinna Keskraamatukogu rõdusaalis (Estonia pst 8). Töötubades osalemine on tasuta. Lisainfo e-posti aadressil ls@nulltln.lib.ee ja telefonil 683 0917.

Neljapäev, 12. aprill

11-13 – Anna-Liisa Lepasepp (karjäärinõustaja) „55 + Kogemusi väärtustades“

Numbrid ja päris elu.

Enda väärtustamine ning oma kogemuste esitlemise kunst.

13.15-15.15 – Anna-Liisa Tiisma (karjäärinõustaja) „Motivatsioon ja selle hoidmine“

Töötoa eesmärk on võtta aega enda jaoks ning mõelda läbi, kes ma olen, kus ma olen ja mis on need asjad, mis mind innustavad ja toetavad. Läbi erinevate harjutuste ja jagamiste saab uurida oma eesmärke ja vajadusi ning panna paika samme, kuidas hoolitseda enda eest ja nende väärtuste eest, mis on mulle elus olulised.

15.30-17.30 – Pille Pesti (karjäärinõustaja) „Mis see enesejuhtimine on ja mis sellest kasu võiks olla?“

Töötoas keskendume harjutuste ja arutluse vormis järgmistele teemadele:

enesejuhtimise oskus ja selle olulisus eluga toimetulekus, emotsionaalne intelligentsus, enese väärtustamine, teadlikkus ja kohalolu.

Reede, 13. aprill

10.30-12.30 – Angela Rebas (karjääriinfo spetsialist) „Kodust tööle – lapsevanema kogemus CVsse“

Töötuppa on oodatud lapsevanemad, kes on (olnud) lapsehoolduspuhkusel ja soovivad tagasi tööle naasta. Analüüsime olulisi oskusi, koostame teistmoodi lähenemisega CV ja arutleme erinevate kaaskirja variantide koostamise üle.

20.03.2018