Eesti koomiksikultuuri tutvustav sari “Ohhoo, koomiksid!”

plakatPaepealse raamatukogu koomiksikogu loomise 10. sünniaasta tähistamiseks tutvustatakse 2022. aasta aprillist detsembrini kestvas sarjas kaasaegset Eesti koomiksikultuuri!

Sarjas toimuvad kohtumised ja töötoad tuntud kodumaiste koomiksiraamatute autorite ja kunstnikega. Eesmärgiks on anda ülevaade Eesti koomiksimaastikust ja innustada koomiksite loomist. Toimub 3 kohtumist koomiksiraamatute autoritega ning 7 praktilist töötuba, kus koomiksite loomist juhendavad professionaalsed koomiksiloojad. Üritustest osavõtt on kõigile tasuta.

• Pirita ja Peapealse raamatukogud kutsuvad 13. augustil kell 12 Mähe kohvikutepäeval Mähe Vaba Aja Keskusesse (Mugula tee 17A), kus Elina ja Joonas Sildre juhendamisel toimub koomiksite loomise töötuba.

Lisainfo: Paepealse raamatukogu juhatajalt Piret Martinovilt telefonil 632 7463 või e-posti aadressil

20.07.2022