Algab lugemisprogrammi “Raamatuga kevadesse” 12. hooaeg

23. oktoobril algab iga-aastane “Raamatuga kevadesse” lugemisprogramm, mis kannab 12. hooajal pealkirja “Teekond kultuuri ja endasse”. Avaüritus toimub esmaspäeval, 23. oktoobril kell 18 Tallinna Keskraamatukogu suures saalis (Estonia pst 8 ). Tutvustame selleaastast Esinema tuleb kirjanik ja illustraator Ave Taavet .

Lugemisprogrammis on 50 teemapunkti, sealhulgas ka kaks punkti, mille puhul saab lugeja ise antud teemal meelisteose valida, et oma teadmisi rikastada. Programmi väljakutseks on lugeda aprilli lõpuks läbi ja anda raamatukogule tagasisidet vähemalt 15 lugemisvalikus oleva raamatu kohta.
Kõikide tagasiside esitajate vahel loositakse vahvaid auhindu raamatukaupluste ketilt Apollo, kirjastuselt WW Print, Helios, Pilgrim, Postimees Kirjastus ja Keian Publishing, samuti on vahvaid auhindu ja pääsmeid Eesti Loodusmuuseumilt, Edu Akadeemialt, Vabamust ja VAT Teatrilt. Vastavalt programmis toodud reeglitele 15 erinevat teemapunkti täitnud lugejat ootab pärast programmi lõppu ees lõppauhind.

“Raamatuga kevadesse” kestab 23.10.2023-30.04.2024.

Täpsemad juhised osavõtuks leiab SIIT LEHELT.