Elo Selirand Pääsküla raamatukogus

Reedel, 18. jaanuaril kell 17 kohtub lugejatega Pääsküla raamatukogus (Pärnu mnt 480a) kirjanik ja telerežissöör Elo Selirand. Kohtumisel vestleb kirjanik oma elust ja loomingust.

Enda kohta on ta öelnud „Olen kirjutanud ja joonistanud elus mõned raamatud. Esimene neist oli tõesti värvimisraamat, mis sündis pöörastel 90ndatel keskkoolitüdrukuna ja kandis nime “Kalalandia”. Selle kõrvale on tulnud nüüd teised. Seda nii Aliis Jõena – “Viimane laev” kui Elo Selirannana “Tormpuudlane”. Kõigis oma lugudes olen ma püüdnud säilitada, panna kirja ja jätta alles – mälestusi. Ja neid ma õigupoolest korjan ja kogungi. Heal meelel jagan kogunejatega oma kogu ja korjan juurde uusi.“

Osavõtt on tasuta. Lisainfo Pääsküla raamatukogust e-posti aadressil paaskula@nulltln.lib.ee ja telefonil 680 3495.0

02.01.2019