Esemeline näitus „Aleksander Sibul 135“

Fotol: Aleksander Sibul töölaua taga

Tallinna Keskraamatukogu kauaaegse juhataja Aleksander Sibula (1884-1981) 135. sünniaastapäevale pühendatud esemelisel näitusel on eksponeeritud talle omistatud aumärgid, mitmeid õnnesoovitelegramme ja –postkaarte, juhataja ametitempel, visiitkaart, mõned kodused esemed jm. Välja on pandud ka pühendusega raamatuid ja iseseisvusaegses Tallinna Keskraamatukogus koostatud trükiseid. Ülekaalukas osa eksponaatidest pärineb iseseisva Eesti Vabariigi ajast, on ka üksikuid varasemaid ja hilisemaid materjale.

Täname Aleksander Sibula lähedasi näituse valmimisele kaasaaitamise eest.

Näitusega on võimalik tutvuda Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) arvutiklassis. Huvilistel palume ühendust võtta lugemissaaliga ja külastusaeg kokku leppida: telefon 683 0917, e-post ls@nulltln.lib.ee.

18.11.2019