Aruteluring “Rohepered – laste kasvatamine keskkonnateadlikult ja -teadlikuks”

plakat
Loading Map....

  21.01.2023

  12:00 - 13:00

  Tallinna Keskraamatukogu


Aruteluring “Rohepered – laste kasvatamine keskkonnateadlikult ja -teadlikuks”, aruteluringi viib läbi Farištamo Eller 

Tallinna Keskraamatukogu peamajas (Estonia pst 8) kell 12-13

Praktiline aruteluring teemal, kuidas perel oleks võimalik teha lapsi kasvatades keskkonnateadlikke valikuid ning kuidas lapsi harjutada keskkonda ja loodust hoidma. Samal ajal kui emmed (või ka issid) osalevad aruteluringis, toimub lastele loodusjuttude lugemine ja taaskasutuse materjalidest meisterdamine.

Lisalugemist siit.

 

Tallinn Euroopa rohelise pealinna 2023 avamise raames toimuvad linnarahvale 21. jaanuaril üle terve linna raamatukogude koolitused ja töötoad. Tallinna Keskraamatukogu peamajas, Nurmenuku, Laagna, Kännukuke, Pirita haruraamatukogudes käsitletakse teemasid alates digiprügi koristamisest, mahekosmeetika valmistamisest ja taaskasutusest ning isetegemisest kuni maitse- ja toataimede kasvatamise ja hooldamise ning linnaaianduse ja seemnepaberite tegemise töötoani välja.

Tallinna linn kannab 2023. aastal Euroopa rohelise pealinna tiitlit ja soovib panna keskkonnateemadel kaasa mõtlema ka kõiki linnakodanikke. Jätkusuutlik mõtteviis tõstab meie kõigi elukvaliteeti. Soovime näidata, kuidas linn areneb ja kohaneb maailmas toimuvate muudatustega ning aitab linnaelanikel paremini mõista, miks on vaja hoida elukeskkonda ning kuidas nad saavad ise paremini panustada keskkonnahoidu.