„Elu(s) eeskuju“ – Aliide-Marie Taela

Laen kaarti....

26.09.2019

Kännukuke raamatukogu

Tallinna Keskraamatukogus toimub 7.–12. klassi õpilastele suunatud projekt „Elu(s) eeskuju“, kus tuntud tegijad tutvustavad noortele oma ameteid ja olulisi raamatuid nende elus.

Kohtumissarja eesmärk on valdkonna asjatundjate kaasamisel pakkuda noortele positiivseid eeskujusid. Kohtumistel on noortel võimalus kaasa rääkida ja arutleda teemadel, mis puudutavad edasiõppimist ja karjäärivalikuid. Vahetus suhtluses oma ala asjatundjatega saavad noored neilt informatsiooni õppimisvõimaluste, erialade, elukutsete ja töökohtade kohta. Samuti saavad nad aimu, millised raskused võivad valikuid langetades ette tulla või milliseid kriteeriume tuleb teatud erialadele tööle ja õppima asudes täita.

Neljapäeval, 26. septembril kell 12.00 kohtub Kännukuke raamatukogus (E. Vilde tee 72) noortega Tallinna Kunstigümnaasiumi õpetaja Aliide-Marie Taela. Ta räägib erinevatest hariduslikest valikutest, „Noored kooli“ programmist, oma varasematest töö- ja praktikakogemusest, õpetajatööst ja raamatutest, mis teda mõjutanud on.

Huvi korral on osalema oodatud ka nooremad vanusegrupid ja täiskasvanud.

Osavõtt on tasuta.

Sarja läbiviimist toetab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Registreerimine: kannukuke@nulltln.lib.ee ja 683 0951.