Kalamaja päevad 2023 Kalamaja raamatukogus

13.05.2023

Kalamaja raamatukogu

Kalamaja päevad 2023 Kalamaja raamatukogus (Kotzebue 9) laupäeval, 13.mail

Kell 12   Luulepiknik „Luule lainel“. Esinevad luuletajad Lauri Räpp ja Anne-Mai Tevahi. Üritus toimub Kalamaja muuseumi hoovis (Kotzebue 16). Osavõtt tasuta!

Kell 14   mõrvamüsteerium „Kes küll on süüdi?“. Müsteerium algab Kalamaja raamatukogust (Kotzebue 9), kuid mõistatused ja vihjed viivad võistkonna seiklema mööda Kalamaja. Võta osa koos pere või sõpradega! Osavõtt tasuta!

Kell 10-17             Raamatutäika. Müügil on soodsa hinnaga ilu- ja teadmiskirjanduse raamatuid, mida on raamatukogus suures eksemplaaruses või millest on antud välja uusi trükke.

Hinnad alates 0,15 €.

Raamatuvahetusriiul (raamatukogu fuajees). Pea kõigil meil on kodus raamatuid, mille     oleme kord läbi lugenud, kuid vaevalt plaanime veel teistki korda lugeda. Kindlasti on aga olemas inimene, kes just seda raamatut vajab. Tooge raamat raamatuvahetusriiulile ja võtke endale sobiv raamat asemele.