Kalamaja Päevad Kalamaja raamatukogus 2022

Kalamaja raamatukogus

14.mail, laupäeval

Kell 13

• Seikluslik, nuputamisülesannetega rollimäng (LARP) vanalinnas! Cassidy Blake´i raamatusarjast inspireeritud rollimäng ehk LARP (Live Action Role Play) viib noored seiklema Tallinna vanalinna. Ees ootab müsteeriumi lahendamine läbi mõistatuste ja tontlike kohtumiste. Vanusele 8-13. Üritus on tasuta, vajalik on eelregistreerimine (tel 683 0970/kalamaja@nulltln.lib.ee).

Kell 15

• Meisterdamine lastele. Tule üksi või koos sõbraga meisterdamistundi vahvaid kalasid valmistama.

Kell 10-17

• Raamatutäika. Müügil on soodsa hinnaga ilu- ja teadmiskirjanduse raamatuid, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke. Hinnad alates 0,15 €.
  • Raamatuvahetusriiul (raamatukogu fuajees). Pea kõigil meil on kodus raamatuid, mille oleme kord läbi lugenud, kuid vaevalt plaanime veel teistki korda lugeda. Kindlasti on aga olemas inimene, kes just seda raamatut vajab. Tooge raamat raamatuvahetusriiulile ja võtke endale sobiv raamat asemele.
  • Nuputamisülesanded kogu perele. Palju erinevaid Kalamaja ja kaladega seotud mõistatusi leiab Kalamaja raamatukogu lasteteeninduse saali laua pealt. Kõikide lahendajate vahel loosime välja auhindu!