Kalamaja Päevad Kalamaja raamatukogus

Map Unavailable

  18.05.2024

  10:00 - 17:00


Kalamaja päevad Kalamaja raamatukogus (Kotzebue 9) 18. mail 2024

 

10-16 Raamatutäika

Müüme raamatuid, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on antud välja uusi trükke. Hinnad alates 15 sendist.

 

10-16 Raamatuvahetusriiul

Pea kõigil meil on kodus raamatuid, mille oleme kord läbi lugenud, kuid vaevalt plaanime veel teistki korda lugeda. Kindlasti on aga olemas inimene, kes just seda raamatut vajab. Tooge raamat raamatuvahetus riiulile ja võtke endale sobiv raamat asemele.

 

10-16 Aardejaht 

Osalemiseks on vajalik isiklik nutitelefon ja telefoni internetiühendus. Aardejaht algab Kalamaja raamatukogust. Ülesandeks on käia läbi kõik kaardil olevad asukohad ja vastata küsimustele, mis avanevad QR-koodi skanneerides. Kõikide lahendajate vahel, kes läbivad kõik punktid ja vastavad küsimustele, loositakse välja auhindasid.

 

11.00 loeng “Erinevad pedagoogilised lähenemised laste arengule” 

Kasutame võimalust tutvuda raamatukogus olevate raamatute sisuga ning laiendame oma silmaringi ühiselt. Suhtleme ja leiame kohalikust kogukonnast endale sarnases eluetapis olevaid tuttavaid.

Loengule on oodatud kõik, kes plaanivad lapsevanemaks saamist või juba on lapsevanemad.

 

14.00 Loovustund

Kasutame erinevaid kunstivahendeid ja joonistamise tehnikaid, mängime joonte ning värvidega. Eelnev joonistamisoskus pole vajalik – tegu on kunstilise eneseväljendusega, kus ei ole õiget ega valet tulemust! Ootame osa võtma nii täiskasvanuid, noori kui ka lapsi vanuses 7+.