Kaugtööpäev raamatukogus koos linnaosavanemaga

Sääse raamatukogu

Kaugtööd teeb sel päeva meie raamatukogus Mustamäe linnaosa vanem LAURI LAATS. Tulge kohtuma!

17. mail tutvustame kaugtööpäeva raames, milliseid võimalusi on meie raamatukogus kaugtöö tegemiseks. Miks mitte kolida suvel mõneks päevaks oma kontor raamatukokku või hoopiski meie hoovialale? Raamatukogus on selleks olemas nii sobiv keskkond kui ka vajalikud seadmed ja seda kõike tasuta!

Raamatukogust saab tööd teha loomulikult aastaringselt. Kui satute võõrasse linna, kodukontori hubasus ennast ammendanud või ka kõige toredamad kolleegid on muutunud väsitavaks, siis miks mitte avastada, millised töö tegemise võimalused on lähimas raamatukogus. Raputage end rutiinist välja ja tehke üks kaugtööpäev!