Keelekohvik/Языковое кафе/Language Cafe

Laen kaarti....

12.10.2019

Kännukuke raamatukogu

Kännukuke raamatukogus  (E.Vilde tee 72)

Keelekohvik

Ootame raamatukokku eesti keelt emakeelena mittekõnelevaid inimesi, kes soovivad vabas õhkkonnas eesti kõnekeelt harjutada. Oodatud on kõik huvilised, olenemata nende emakeelest. Osalejate eesti keele oskus peab olema vähemalt suhtlustasemel! Osalemine on tasuta.

Koguneme iga kuu 2. ja 4. laupäeval kell 15.00 Kännukuke raamatukogus (E.Vilde tee 72).

Eelregistreerimine ja lisainfo: telefonil 683 0951 või e-posti aadressil kannukuke@nulltln.lib.ee

Языковое библиотечное кафе

Каким бы ни был ваш родной язык, если вы владеете средним уровнем эстонского языка, желаете получить разговорную практику, пополнить словарный запас и вместе с другими людьми в приятной атмосфере провести  время и пообщаться-приглашаем в языковые библиотечные кафе. Вход свободный.

Встречаемся каждую вторую и четвёртую субботу месяца в 15.00 в библиотеке Кяннукуке (E.Vilde tee 72).

Предварительная регистрация и дополнительная информация: 683 0951 или kannukuke@nulltln.lib.ee

Language Cafe at the Library

You are welcome to join our language cafe! Here you can practice your spoken Estonian in a relaxed and comfortable environment. All people, regardless of their native language, are welcome to join. Participants’ Estonian language level must be at least pre-Intermediate. Participation is free of charge!

We will meet every 2. ja 4. Saturday at 15.00 Kännukuke Library (E.Vilde tee 72).

Pre-registration and/or more info by phone at 683 0951 or via e-mail kannukuke@nulltln.lib.ee