Keelekohvik raamatukogus/ Language cafe at the library/ Языковое библиотечное кафе

Laen kaarti....

Võõrkeelse kirjanduse osakond

EST

Iga kuu esimesel teisipäeval kell 17.30 ootame võõrkeelse kirjanduse osakonda (Liivalaia 40) kõiki inimesi, kes soovivad vabas õhkkonnas eesti keele kõnelemist harjutada.

Oodatud on kõik huvilised, kelle keeleoskus on vähemalt suhtlustasemel.

Osavõtt on tasuta!

Lisainfo: vko@nulltln.lib.ee või 683 0961

RUS

Языковое кафе-это не классический урок эстонского языка, это языковая поддержка и практика тем, кто хочет говорить на эстонском языке, пополнить словарный запас и вместе с другими людьми в приятной атмосфере провести время и пообщаться.

Отдел литературы на иностранных языках (Liivalaia 40) первый вторник месяца в 17.30-19.00.

Дополнительная информация:

vko@nulltln.lib.ee, тел: 683 0961

ENG

Every first Tuesday of the month at 17.30 we invite you to join the Estonian language cafe at the Department of Literature in Foreign Languages (Liivalaia 40). We will practice the Estonian language in a stress-free environment. The cafe is suitable for people who have at least a basic understanding of the Estonian language and wish to improve it.

Participation is free of charge.

More info: vko@nulltln.lib.ee or by phone at 683 0961