Keelekohvik raamatukogus/ Language cafe at the library/ Языковое библиотечное кафе

Laen kaarti....

17.10.2019

Tallinna Keskraamatukogu

EST

Igal neljapäeval kell 18.00 ootame Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonda (Estonia pst 8) kõiki inimesi, kes soovivad vabas õhkkonnas eesti keele kõnelemist harjutada.

Oodatud on kõik huvilised, kelle keeleoskus on vähemalt suhtlustasemel.

Osavõtt on tasuta!

Lisainfo: eo@nulltln.lib.ee või 683 0920

RUS

Языковое кафе-это не классический урок эстонского языка, это языковая поддержка и практика тем, кто хочет говорить на эстонском языке, пополнить словарный запас и вместе с другими людьми в приятной атмосфере провести время и пообщаться.

Таллиннскую Центральную библиотеку (Estonia pst 8) каждый четверг в 18.00.

Бесплатно.

Дополнительная информация: eo@nulltln.lib.ee, тел: 683 0920

ENG

The language cafe at the library takes place at the Tallinn Central Library (Estonia pst 8) every Thursday at 18.00. You are welcome to come and practice your spoken Estonian in a relaxed and comfortable environment.

Participation is free of charge.

Extra info: eo@nulltln.lib.ee or 683 0920