Kohtumine sarjas „Ohhoo, koomiksid“ – lastega kohtub Urmas Nemvalts

Map Unavailable

19. oktoobril  kohtub Paepealse raamatukogus lastega eesti karikaturist ja koomiksikirjanik Urmas Nemvalts.

Esitlemisele tuleb ka Urmas Nemvaltsi koomiksiraamat “Laura, Martin ja Metsavana maailm”. Tegu on neljateistkümnenda Tallinna Keskraamatukogu kinkeraamatuga, mis jõuab lähiajal kõikide Tallinna koolide esimese klassi lasteni. Raamatu väljaandmisega tähistatakse ühtlasi Paepealse raamatukogus asuva Eesti suurima koomiksikogu 10. sünnipäeva.

Paepealse raamatukogu koomiksikogu loomise 10. sünniaasta tähistamiseks tutvustatakse 2022. aasta aprillist detsembrini kestavas sarjas “Ohhoo, koomiksid!” kaasaegset Eesti koomiksikultuuri. Sarjas toimuvad kohtumised ja töötoad tuntud kodumaiste koomiksiraamatute autorite ja kunstnikega. Eesmärgiks on anda ülevaade Eesti koomiksimaastikust ja innustada koomiksite loomist. Toimub 3 kohtumist koomiksiraamatute autoritega ning 7 praktilist töötuba, kus koomiksite loomist juhendavad professionaalsed koomiksiloojad aga ka uued tulijad koomiksikirjanduses. Üritustest osavõtt on kõigile tasuta.

Lisainfo: Paepealse raamatukogu telefonil 632 7463 või e-posti aadressil paepealse@nulltln.lib.ee