Korea kultuuri klubi: tantsime!

Tallinna Keskraamatukogu

17. mail on Tallinna Keskraamatukogu Korea Kultuuri Klubis võimalik õppida kpop-koreograafiat! Külas on Julija ja Iris Free Flow Stuudiost! Osalemissoovid on oodatud e-posti aadressil tuuli.reinsoo@nulltln.lib.ee, tel. 6830917 või Estonia pst. 8. lugemissaalis (II korrus). Töötuba toimub Tallinna Keskraamatukogu suures saalis Estonia pst. 8, kell 18. Selga mugavad riided. Kaasa võib võtta enda joogipudeli ja snäki.

Iris ja Julija on Free Flow Studio tantsutreenerid, kes õpetavat juba kolmandat aastat oma stuudios K-popi stiili. Kahe peale on neil kuus erinevat gruppi K-pop õpilasi, kelle hulka kuuluvad hobigrupid ning esindusgrupid kellega käiakse filmimistel ning esinemistel. Õpilaste arv ulatub umbkaudu 120 õpilase kanti.
Stuudiost:
Alates 2009. aastast tegutsev  Free Flow studio on kogukond loovatele individuaalsust hindavatele tantsuhuvilistele lastele, noortele ja täiskasvanutele. Algselt ainult tantsule keskendunud stuudio laiendas aastal 2013 oma tegevust ka teatri ning muusika suunal.