JÄÄB ÄRA! Korea kultuuri klubi: tantsime!

Map Unavailable

TÄHELEPANU! ÜRITUS JÄÄB ÄRA!

Juhhei! aasta külmem kuu läheneb lõpule, Eesti Vabariigi aastapäev on saabumas, on aeg rõõmustada ja ja seda väljendada.

Üks põhjusi, miks kpop nii võimsa lainena maailma vallutas, on sealsete artistide ülitäpne ja läbimõeldud koreograafia. Peaaegu igas maailma riigis leidub truppe, kes on spetsiaalselt pühendunud kpop  tantsukaveritele, korraldatakse võistlusi, välkesitusi  ja festivale.

Seekord tulevad meile külla tantsuõpetajad Free Flow stuudiost – Iris ja Julija, kes võtavad kaasa ka mõned oma õpilased, et demonstreerida ehtsa k-pop grupi liikumist. Sinna on alati kaasatud nn. center, kelle ülesanne on hoida rütmi ning suhelda kaameraga. Kaasa lubati võtta mitte kontimurdvad liigutused, entusiasm tulgu osalejate poolt.

Tantsimine vabastab keha pingetest ning paiskab valla inspiratsiooni uksed.

Üritus toimub 22. veebruaril Tallinna Keskraamatukogu suures saalis kell 18.

Registreerumine ja küsimused tel. 6830917 ja e-maili aadressil tuuli.reinsoo@nulltln.lib.ee