Loovkirjutamise töötuba/Literary Improvisation Workshop

Loading Map....

  23.03.2024

  15:00 - 16:30

  Võõrkeelse kirjanduse osakond


Tule laupäeval, 23.märtsil algusega kell 15 Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakonda (Liivalaia 40) Loovkirjutamise töötuppa.
Sündmus on tasuta ja toimub inglise keeles. Võta kaasa pastakas ja märkmik. Pakume ka teed ja kui vähegi võimalik, võta oma tass kaasa. Loovkirjutamine vajab vaid veidi julgust. Kõikide vanuste esindajad on oodatud. Lase oma sisemine kirjanik valla, see on väga lõbus!

Üritus toimub koostöös Aksolotl Literary Magazine ajakirjaga

Come and join us for a literary improvisation workshop on the 23rd of March at 15.00 in Tallinn Central Library’s Department of Literature in Foreign Languages (Liivalaia 40).
The event is for free and in English. Bring a pen and a notebook. We offer tea, coffee and cookies for the participants. If possible, bring your own teacup.
Creative improvisation only requires a bit of courage to be both nonsensical and unimpressive (though occasionally astonishing!) People from any age are welcome.
Let your inner writer open up and create something. It will be fun.

An event organized by: Aksolotl Literary Magazine